Viral  

NOWE LINK PEŁNE WIDEO POLSKI STREAMER TWITCH ”SIDNEUKE” KLIP NA ŻYWO STREAMERKA PRZEJECHALA PSA

NOWE LINK PEŁNE WIDEO POLSKI STREAMER TWITCH ”SIDNEUKE” KLIP NA ŻYWO STREAMERKA PRZEJECHALA PSA

sketchuppost.comNOWE LINK PEŁNE WIDEO POLSKI STREAMER TWITCH ”SIDNEUKE” KLIP NA ŻYWO STREAMERKA PRZEJECHALA PSA. Sideneuke, polska streamerka Twitcha, została wyrzucona z platformy na nieokreślony czas po tym, jak pozornie przejechała psa podczas prowadzenia transmisji na żywo.

Jak donosi Dexerto, wczoraj polska streamerka sideneuke na Twitchu prowadziła transmisję na żywo dla swojej publiczności, jadąc swoim samochodem. W klipie z wydarzenia, który można znaleźć na Twitterze (który może być niewygodny dla widzów), Sideneuke rozmawia z publicznością i sprawdza powiadomienia na telefonie podczas jazdy, zanim nagle zderzy się z samochodem i spojrzy na aparat zszokowany.

Po uderzeniu w coś na drodze sideneuke odkłada telefon i wysiada z samochodu, gdzie słychać psa głośno skomlącego z bólu, gdy woła o pomoc. Klip kończy się na tym, ale sideneuke najwyraźniej została tam przez chwilę, zanim wróciła do samochodu i odjechała od incydentu. [LINK PEŁNE WIDEO POLSKI]

Zobacz, Jak Streamerka ”Sidneuke” Przejeżdża Psa Podczas Transmisji

Według polskiej strony Boop, można było usłyszeć sideneuke mówiącą, że pies przede wszystkim nie powinien był znajdować się na drodze, a także pytającą „ile tam jest psów”, kiedy wysiadała z samochodu, aby sprawdzić uszkodzenia. Nie jest jasne, co ostatecznie stało się z psem, ponieważ sideneuke do tej pory nie skomentował sprawy.

Nie jest również jasne, jak długo konto Twitch sideneuke zostanie zbanowane. Przechodząc do jej konta, wyświetla się komunikat „Ten kanał jest obecnie niedostępny z powodu naruszenia Wytycznych społeczności lub Warunków korzystania z usług Twitcha”.

Nie powinno dziwić, że Twitch zbanował sideneuke za ten incydent. Nawet bez przerażającego elementu przejechania psa, wytyczne Twitcha stanowią, że „niebezpieczna lub rozproszona jazda” jest wykroczeniem podlegającym zakazowi, co zdecydowanie odnosi się tutaj do sideneuke. Miało to miejsce w przeszłości, zwłaszcza w przypadku czwartego bana Adina Rossa w 2021 roku.